Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
page
post
Žaluzie Komfort
Blog
Ohromte kamarády i sousedy aneb proč vsadit na plisé
25. 2. 2022

Ohromte kamarády i sousedy aneb proč vsadit na plisé

Moderní stínění, které nadchne i nejnáročnější uživatele a udělá z vašeho domova nadčasové obydlí. Tak by se daly ve zkratce popsat plisé žaluzie. Působí elegantně, snadno je nasadíte na jakékoliv okno či dveře a k jejich ovládání nepotřebujete žádnou šňůrku. Proč ještě nad plisé uvažovat?

Pokud o plisé čtete poprvé, určitě se nemusíte stydět za neznalost. Přestože jde o skvělý způsob, jak si doma zastínit okna či dveře, není zatím plisé tolik známé jako klasické žaluzie a rolety. To je ale jen otázka času…

Co je plisé

Ve zkratce řečeno jde o stínění, které v sobě kombinuje vlastnosti žaluzií a rolet. Proto se také plisé často označuje jako plisé žaluzie nebo plisé rolety. Tomuto stínění dominuje antistatická látka poskládaná do tvaru harmoniky, což umožňuje její snadné vytahování oběma směry. Na rozdíl od jiných typů stínění se plisé instaluje přímo na okno.

A teď už největší výhody plisé.

Vytahujte směrem nahoru i dolů

Jednoznačně největší přednost plisé. Na rozdíl od klasických žaluzií, rolet či závěsů jej můžete vytahovat oběma směry, nahoru i dolů. V čem je to například skvělé? Když potřebujete, aby na vás nekoukal zvídavý soused, ale zároveň si chcete zajistit dostatek slunečního svitu, jednoduše plisé vytáhnete zespoda nahoru.

Věřte, že tuto funkci si hodně rychle zamilujete.

Věděli jste, že…

se plisé dá snadno čistit? Můžete použít prachovku i vysavač, při větším úklidu pak plisé klidně vyperte. Praní by mělo proběhnout ideálně ve vodní lázni, v níž roletu ručně vymácháte. Následně stačí plisé vyždímat, usušit a pověsit zpátky na místo určení. Není to žádná věda.

Plisé zastíní jakékoliv okno nebo dveře

Opravdu, bez nadsázky. Protože je plisé vyrobené ze speciální látky, umí se přizpůsobit jakýmkoliv rozměrům a tvarům. Nezáleží, jestli potřebujete zakrýt malé střešní okno nebo velké skleněné dveře na terasu.

Ovládání je hračka

Jestli vás už omrzelo tahání za šňůrku u rolety nebo za rozviklaný řetízek u žaluzií, tak vám plisé výtečně usnadní život. Stínění má na vrchní i spodní straně úchyt, pomoci kterého plisé snadno ovládáte, aniž byste museli vyvinout velkou námahu. Tato vychytávka vás zvlášť okouzlí, pokud jste doposud jiné stínění než žaluzie nebo rolety nepoužívali.

Plisé jako skvělý designový doplněk

Díky plisé dodáte vašemu obýváku nebo ložnici nádech moderního pokoje a nadchnete každou návštěvu. Nedivte se, když vám nové stínění budou závidět i sousedé.

Vybrat si můžete barvu, styl, druh látky nebo její vzor. Popusťte uzdu fantazii a udělejte z plisé dokonalý designový doplněk, který bude stoprocentně originální a navodí doma pohodovou atmosféru.  

Už žádné překážející závěsy

Plisé se přidělává přímo na okno nebo dveře, takže vám nebude za žádných okolností překážet, což bývá často problém například u závěsů. Instalace/montáž plisé je navíc velmi snadná a zvládne ji prakticky každý.

Nechte si vyrobit plisé na míru

Zaujal vás tento typ stínění a rádi byste svou domácnost nebo kancelář vylepšili o luxusní designový prvek? S radostí vám dodáme plisé na míru. Stačí nám dát nezávazně vědět přes poptávkový formulář. Co nejdřív odpovíme a s čímkoliv pomůžeme.

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
© 2023 ZK BLINDS s.r.o. | www.budvidetnawebu.cz
Kariéra