Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
page
post

Žaluzie

Potřebujete domů nebo do kanceláře moderní žaluzie a rádi byste se poradili? Pošlete nezávaznou poptávku na e-mail praha@zaluziekomfort.cz, případně zavolejte na číslo +420 732 689 266. Co nejdřív vám zašleme návrh řešení.
POPTAT ŽALUZIE
Které typy žaluzií nabízíme
Pokud se rozhodnete pro horizontální žaluzie, máte u Žaluzií Komfort na výběr z těchto typů: hliníkové žaluzie, hliníkové žaluzie Premium, dřevěné žaluzie a bambusové žaluzie. Co se týče ovládání, na míru vám dodáme žaluzie s manuálním ovládáním i elektrické žaluzie.

Žaluzie podle umístění

Vyberte si ze široké nabídky vnitřních žaluzií do oken (včetně vertikálních žaluzií do oken).

Naše žaluzie vás dokonale ochrání před sluncem i zraky zvědavců. Nezáleží, jestli potřebujete stínění na okna do domu, paneláku nebo komerčních prostor – na míru vám vyrobíme různé typy okenních žaluzií, z různých materiálů a v designu, který podtrhne krásu vnitřních prostor. Vyrobíme pro vás mimo jiné:
Dřevěné horizontální žaluzieVertikální žaluzie v kancelářiŽaluzie na menším okněHorizontální žaluzie

Žaluzie podle materiálu

Vsaďte na dřevěné žaluzie, které do vašeho domova či kanceláře přinesou pohodu, klid a kousek přírody. Látkové žaluzie jsou moderní typ stínění, které zpestří každou domácnost i kancelář. Sami si vyberete barvu, vzor i látku žaluzií.
Dřevěné horizontální žaluzieDřevěné horizontální žaluzieVertikální žaluzie na balkoněŽaluzie s květinou

Žaluzie podle zpracování

Sháníte horizontální, nebo vertikální žaluzie na míru? U nás máte na výběr ze spousty materiálů i barev. Pomůžeme vám vybrat takové žaluzie, které poslouží jako skvělé stínění a zároveň se stanou moderním doplňkem vaší domácnosti nebo kanceláře. Nabízíme také atypické žaluzie.
Žaluzie na míruŽaluzie na míru zevnitřŽaluzie na míru v atypickém okněŽaluzie na míru v atypickém okně

Služby a servis

Ušetřete si spoustu času i nervů a nechejte montáž žaluzií na našich odbornících. Opravujeme jak horizontální, tak vertikální žaluzie. Nevíte, jak vyměnit původní žaluzie za nové? Naši profesionální technici se o to postarají.
Montáž horizontálních žaluziíMontáž horizontálních žaluziíHorizontální žaluzie s řetízkemŽaluzie v dřevěném okně

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
© 2023 ZK BLINDS s.r.o. | www.budvidetnawebu.cz
Kariéra