Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
page
post

Plisé

Na výběr máte klasické i zatemňovací plisé rolety

Podle toho, kolik do místnosti chcete propustit světla, si vyberte z těchto 3 typů plisé žaluzií:
Chtějte pro sebe to nejlepší a dopřejte svým oknům modernípraktické stínění. Vsaďte na plisé, které je skvělou volbou pro náročné uživatele. Snoubí v sobě klíčové vlastnosti roletžaluzií.
POPTAT PLISÉ
Plisé žaluzie vám vyrobíme na míru do domácnosti i do firmy. Zastínit s ním můžete jakákoliv oknadveře (i atypických tvarů).

Plisé podle umístění

Ani žaluzie, ani rolety. Plisé do oken v sobě kombinuje to nejlepší z obou – toto stínění je nadčasové, moderní, neuvěřitelně praktické a skvěle zastíní jakékoliv okno. Plisé navíc můžete vytahovat a zatahovat oběma směry (nahoru i dolů).
Plisé v okně s výhledem na zahraduPlisé ve střešním okněPlisé v šikmém okněPlisé v okně

Plisé podle typu

100% zatemňuje okna, dveře i další skleněné plochy a zároveň se pyšní elegancí a nadčasovým designem. Řeč je o zatemňovacím (blackout) plisé.
Plisé v okně s výhledem na stromyZatemňovací plisé ve střešním okněZatemňovací plisé v šikmém okněPlisé v atypickém okně

Proč si pořídit látkové plisé žaluzie

Není náhoda, že plisé patří (nejen) mezi Čechy k nejoblíbenějším druhům stínění. Má totiž celou řadu výhod:
Plisé můžete vytahovat směrem nahoru i dolů.
Plisé lze ovládat jednoduše pomocí úchytů na obou stranách látky.
Montáž plisé žaluzií je snadná.
Díky speciální antistatické látce, poskládané do tvaru harmoniky, působí plisé rolety elegantně v každé místnosti – jde o moderní dekorativní prvek.
Plisé je nadčasově.
Plisé se hodí do obýváku, dětského pokoje, ložnice i do kuchyně nebo pro zastínění pergoly a balkonu.
Plisé umožňuje vytvářet stínící pruhy kdekoliv na okně/dveřích.

Montáž plisé za vás vyřešíme

Protože se plisé instaluje na okna, je jeho montáž snadná a rychlá. Nemusíte mít ale obavy – naši technici za vás plisé žaluzie během chvilky nainstalují, takže nebudete muset nic řešit.

Cena plisé žaluzií

Kolik stojí plisé? Jelikož jde moderní stínění z kvalitní antistatické látky, je o něco dražší než běžné hliníkové žaluzie. Cena jedné plisé rolety se pohybuje v nižších tisících korun, ale vždy záleží na rozměrech látky a dalších parametrech.

Když nám přes poptávkový formulář upřesníte svou představu, zašleme vám konkrétnější nacenění.

Děláme plisé na míru pro Prahu a střední Čechy

Nezáleží, jestli potřebuje plisé na okna, nebo dveře a jestli je chcete namontovat doma, či ve firmě. Vyrobíme vám kvalitní plisé žaluzie na míru a vyřešíme za vás i montáž a odvoz starých žaluzií nebo rolet.

Plisé dodáváme zákazníkům po celé Praze a ve středních Čechách. Máte-li jakékoliv otázky, napište nám na e-mail praha@zaluziekomfort.cz. Najdete nás i na Facebooku.

Časté dotazy

Jaký je rozdíl mezi klasickým plisé a zatemňovacím/blackout plisé?

Blackout plisé je potažené gumovou vrstvou, která se stará o kompletní zatemnění okna a dveří. Přes klasické žaluzie částečně prosvítá světlo.

Co je to plisé?

Plisé je oblíbené stínění, které částečně připomíná rolety a částečně žaluzie. Důvod je jednoduchý: kombinuje v sobě to nejlepší z obou. Plisé se vyrábí z kvalitní antistatické látky, která je poskládaná do tvaru harmoniky a lze ji snadno zatahovat a vytahovat.

Co je to plisé Den a Noc?

Plisé Den a Noc je vyrobeno ze dvou plisé žaluzií, přičemž jedna z nich je světlejší a průsvitnější a druhá tmavší a málo průsvitná. Jde o zajímavou variantu pro každého, kdo si chce libovolně nastavovat intenzitu světla ve dne i v noci.

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
© 2023 ZK BLINDS s.r.o. | www.budvidetnawebu.cz
Kariéra