Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
page
post

Kariéra

Obchodně technický zástupce v Praze a okolí

Do naší společnosti ŽALUZIE KOMFORT hledáme obchodně technického zástupce, vše potřebné zaučíme.

Náplň práce

Obchodní komunikace s klienty
Odborné poradenství v oblasti interiérového stínění (rádi Vás proškolíme)
Zaměření stínící techniky u zákazníka
Zpracování objednávky

Požadujeme

Obchodní dovednosti
Technické myšlení
Přátelské a nekonfliktní vystupování
Řidičský průkaz skupiny B (Cestování za klienty.)
Spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme

Práce na živnostenský list nebo na DPP (Se založením živnosti ti rádi pomůžeme.)
Plat dle výkonu 30 000 – 60 000 Kč
Služební automobil i ke soukromím účelům (Příspěvek na pohonné hmoty.)
Služební telefon včetně neomezených dat a volání
Notebook
Proškolení odborníky
Možnost si individuálně rozvrhnout pracovní dobu při splnění 40h/ týden
V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici nás kontaktujte na uvedeném telefonu nebo e-mailu.

Montér stínicí techniky v Praze a okolí

Do naší společnosti ŽALUZIE KOMFORT hledáme šikovného montéra stínící techniky, vše potřebné zaučíme.

Náplň práce

Komunikace s klienty
Montáž stínicí techniky
Servis stínicí techniky
Vyplňování předávacích protokolů

Požadujeme

Manuální zručnost (Není nutná znalost montáže stínicí techniky, vše naučíme)
Zodpovědnost a dochvilnost
Řidičský průkaz skupiny B (Cestování za klienty)
Chuť se učit novým věcem

Nabízíme

Práce na živnostenský list nebo na DPP (Se založením živnosti ti rádi pomůžeme)
Plat dle výkonu 30 000 – 45 000 Kč
Služební automobil i k soukromím účelům (Příspěvek na pohonné hmoty)

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.